Klantenoordeel:8.83766 reviews
Verlichting.nl

Alles van Slv

SLV LED Driver | 100W 24V | Dimbaar IP20

SLV LED Driver | 100W 24V | Dimbaar IP20

Lengte

€ 122,49

Excl. BTW: € 101,23

Beschikbaar

Vandaag besteld, binnen 3–4 werkdagen verzonden

  • Gratis verzending vanaf €50

    Bestel je voor €50 of meer? Dan betaal je geen verzendkosten in Nederland en België.

    Geldt niet voor pallet- en lengtevracht.

  • Retourtermijn 100 dagen

    Niet tevreden? Retourneren kan t/m 100 dagen na ontvangst, mits compleet, ongebruikt en onbeschadigd.

8,8/103.766 reviews
Veilig betalen met
iDEAL en Weroin3BancontactPayPalVisaMastercardBillinkGoogle Paygiropay

Lichtpaspoort

Dimbaar
Ja · Fase aansnijding | Fase afsnijding
Fitting
SLV Nederland
Vermogen
100 W
Beschermingsgraad
IP20
Afmetingen
210 × 67 × 34 mm

Over deze lamp

LED-driver 100W 24V dimbaar

LED-driver 100W 24V dimbaar voor montage binnenshuis, ontworpen als stabiele LED-voeding om je 24V-lichtinstallatie veilig en regelbaar aan te sturen. Met een maximaal uitgangsvermogen van 100W sluit je moeiteloos meerdere LED-strips of armaturen op één voeding aan.

De driver werkt met TRIAC-dimtechniek en ondersteunt zowel faseaansnijding als faseafsnijding. Daardoor kun je hem combineren met gangbare wanddimmers en je lichtniveau traploos regelen, zonder flikkeren of onnodige belasting van je LED-componenten. De constante spanning van 24V houdt je systeem elektrisch stabiel, ook bij langere kabeltrajecten binnen de gespecificeerde belasting.

Met een compacte behuizing van 210mm lengte, 67mm breedte en 34mm hoogte laat de voeding zich eenvoudig wegwerken in koofconstructies, plafonds of technische ruimtes. De IP20-beschermingsklasse maakt hem geschikt voor droge binnenomgevingen zoals woonkamers, gangen, kantoren en horecagelegenheden, waar je geen spatwaterbelasting hebt.

Voor een betrouwbare werking plaats je de voeding altijd in een droge, geventileerde ruimte en controleer je dat de totale aangesloten LED-belasting niet hoger is dan 100W. Zo beperk je warmteontwikkeling en behoud je de levensduur van zowel driver als LED-belasting. Zo benut je de LED-driver 100W 24V dimbaar optimaal binnen je project, van renovatie tot nieuwbouw.

Belangrijkste technische specificaties

  • Maximaal uitgangsvermogen: 100W
  • Uitgangsspanning constant: 24V
  • Dimtechniek: TRIAC, faseaansnijding en faseafsnijding
  • Beschermingsklasse: IP20 voor droge binnenruimtes
  • Afmetingen: 210mm (L) x 67mm (B) x 34mm (H)

Van dichtbij

SLV LED Driver | 100W 24V | Dimbaar IP20
SLV LED Driver | 100W 24V | Dimbaar IP20
8.8Klantoordeel uit 3.766 reviews
  • Voor installateurs & B2B Kortingen tot 20% en bestellen op rekening.
  • Projectverlichting Maatwerk advies, berekeningen en installatie.
  • Grote bestellingen Offerte op maat bij grote aantallen.
  • Grootste assortiment Ruim 100.000 producten, snel uit voorraad geleverd.
iDEAL en Weroin3BancontactPayPalVisaMastercardBillinkGoogle Paygiropay