Steinhauer Ancilla LED Tafellamp | 1x E27 40W | Dimbaar | Brons/Wit
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Beschrijving
LED tafellamp E27 dimbaar brons wit
LED tafellamp E27 dimbaar brons wit plaats je vrijstaand op bureau, dressoir of nachtkastje voor sfeerverlichting én functioneel licht precies waar je het nodig hebt. De Ancilla-serie van Steinhauer combineert een klassieke vormgeving met moderne lichtregelingen.
De metalen voet in warme bronskleur zorgt voor stabiliteit en een rustige basis op je werk- of leestafel. Bovenop de voet plaats je eenvoudig een lichtbron dankzij de E27 fitting (grote fitting 27 mm). De lamp is geschikt voor 1x E27 40W lichtbron, zodat je zelf kunt kiezen tussen helder werklicht of zachter, warm wit licht, afhankelijk van de E27 lamp die je toepast.
De geïntegreerde trekschakelaar direct onder de kap maakt bediening intuïtief: je schakelt het licht aan en uit zonder naar een wandschakelaar te zoeken. In combinatie met een geschikte dimbare E27 lichtbron en dimmer creëer je nauwkeurig de gewenste lichtsterkte voor lezen, werken of ontspannen. Dankzij de lengte van 260 mm is de lamp compact genoeg voor kleinere bladen, maar biedt hij toch een overtuigende lichtbundel.
Deze LED tafellamp E27 dimbaar brons wit past uitstekend in klassieke en moderne interieurs waar je extra accent- of leeslicht wilt toevoegen zonder in te bouwen of te boren.
Belangrijkste technische specificaties
- E27 fitting
- Wattage 40W
- Voltage 220V
- Lengte 260mm
- Dimbaar
Informatie
| Merken | Steinhauer |
|---|---|
| Fabrikant | Steinhauer |
| Fabrikant Adres | Laan van de Ram 40, 7324BV, Apeldoorn, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 8712746056808 |
| Productcode | 6186BR |
| Serie | Ancilla |
| Kleur | Brons |
| Wattage | 40W |
| Voltage | 220V |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Spanningstype | AC |
| Lengte | 260mm |
| Hoogte/diepte | 390 |
| Dimbaar | Ja |
| Met lichtbron | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lamptype | Overig |
| Materiaal behuizing | Glas |
| Kleur behuizing | Brons |
| Soort verlichtingsarmatuur | Bureaulamp |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Voltage | 220V |
| Soort armatuur | Tafellamp |