Steinhauer Anthea LED Hanglamp | 2x E27 | Brons
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Beschrijving
LED hanglamp 2x E27 brons
LED hanglamp 2x E27 brons is een klassieke pendelarmatuur waarmee je eenvoudig zowel functioneel licht als warme sfeerverlichting creëert boven eettafel, zithoek of kookeiland. Dankzij de dubbele E27 fitting bepaal je zelf het lichtniveau door passende LED lichtbronnen te kiezen.
Bij deze LED hanglamp 2x E27 brons verzacht het amberkleurige glas van de Anthea 4325BR het licht en zorgt voor een warme gloed, ideaal als je een gezellige, uitnodigende ruimte wilt maken zonder verblinding. De open vormgeving laat de lichtbron mooi zichtbaar, waardoor decoratieve filament LED-lampen extra tot hun recht komen. In combinatie met de bronzen afwerking ontstaat een tijdloze, klassieke look die goed past in zowel landelijke als moderne interieurs.
De 220V aansluiting maakt extra drivers of trafo’s overbodig; je sluit de lamp direct aan op het lichtnet. Door de twee E27 (grote fitting 27 mm) lampvoeten kun je eenvoudig achteraf het kleurtemperatuurbereik en de lichtopbrengst aanpassen door andere E27 LED-lampen te plaatsen. Zo blijft de hanglamp toekomstbestendig wanneer je lichtwensen veranderen.
Voor een gebalanceerde verlichting boven een tafel hang je de armatuur bij voorkeur centraal en op zodanige hoogte dat de lichtbron niet direct in je ogen schijnt wanneer je zit.
Belangrijkste technische specificaties
- Lampvoet: E27
- Voltage: 220V
- Aantal lampvoeten: 2
- Glaskleur: amberkleurig
- Lichttechniek: geschikt voor LED lichtbronnen
Informatie
| Merken | Steinhauer |
|---|---|
| Fabrikant | Steinhauer |
| Fabrikant Adres | Laan van de Ram 40, 7324BV, Apeldoorn, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 8712746180206 |
| Productcode | 4325BR |
| Serie | Anthea |
| Kleur | Brons |
| Voltage | 220V |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Spanningstype | AC |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Met lichtbron | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 2 |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Materiaal behuizing | Glas |
| Kleur behuizing | Brons |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Voltage | 220V |
| Soort armatuur | Hanglamp |
Weet je zeker dat je dit item uit je winkelwagen wilt verwijderen?
Dit item is onderdeel van een offerte, als je dit item verwijderd worden alle items van de offerte verwijderd