Steinhauer Bikkel LED Hanglamp | 1x E27 40W | Dimbaar | Wit/Zwart
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Beschrijving
LED hanglamp dimbaar wit/zwart
LED hanglamp dimbaar wit/zwart voor plafondmontage biedt je functionele algemene verlichting boven eettafel, kookeiland of werkblad met een uitgesproken industriële uitstraling. De stalen kap in zwart met witte binnenzijde zorgt voor een rustige, egale lichtverdeling en minimaliseert hinderlijke schittering.
De Bikkel hanglamp is uitgerust met een E27 (grote fitting 27 mm) en geschikt voor een lichtbron tot 40W. In combinatie met een passende LED-lichtbron profiteer je van energiezuinige verlichting, terwijl de dimbare functie je toelaat de sfeer eenvoudig aan te passen van functioneel tot extra gezellig.
Dankzij de robuuste stalen constructie voelt de lamp solide aan en sluit hij perfect aan bij een industrieel, modern of Scandinavisch interieur. Met zijn wit/zwarte kleurstelling blijft de vormgeving tijdloos, waardoor je de LED hanglamp dimbaar wit/zwart moeiteloos combineert met andere armaturen in dezelfde ruimte.
Voor een optimaal resultaat hang je de kap op zo’n hoogte dat de onderrand net buiten je directe zichtlijn valt als je zit. Zo benut je de brede lichtbundel boven tafel, zonder verblinding. Sluit de lamp aan op 220V volgens de geldende NEN-installatierichtlijnen of laat dit door een erkende installateur uitvoeren voor maximale veiligheid en betrouwbaarheid.
Belangrijkste technische specificaties
- Fitting: E27
- Wattage: 40W
- Voltage: 220V
- Materiaal: staal
- Dimbaar: ja
Informatie
| Merken | Steinhauer |
|---|---|
| Fabrikant | Steinhauer |
| Fabrikant Adres | Laan van de Ram 40, 7324BV, Apeldoorn, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 8712746100068 |
| Productcode | 7586ZW |
| Serie | Bikkel |
| Kleur | Wit |
| Wattage | 40W |
| Voltage | 220V |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Spanningstype | AC |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Met lichtbron | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Pendellengte | 900 |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Materiaal behuizing | Glas |
| Kleur behuizing | Wit |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Voltage | 220V |
| Soort armatuur | Hanglamp |
Weet je zeker dat je dit item uit je winkelwagen wilt verwijderen?
Dit item is onderdeel van een offerte, als je dit item verwijderd worden alle items van de offerte verwijderd