Steinhauer Daphne LED Staande Leeslamp | 7W 2700K/4000K 700lm 927/940 | Dimbaar
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Steinhauer |
|---|---|
| Fabrikant | Steinhauer |
| Fabrikant Adres | Laan van de Ram 40, 7324BV, Apeldoorn, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 8712746161472 |
| Productcode | 3393ZW |
| Serie | Daphne |
| Wattage | 7W |
| Voltage | 220V |
| Lichtkleur | 2700K (Extra warm wit) |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Lichtopbrengst | 700lm |
| Lampvoet | Overig |
| Spanningstype | AC |
| Dimbaar | Nee |
| Levensduur | 50000h |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Materiaal | Metaal/kunststof |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Lichtkleur | 2700K (Extra warm wit) |
| Levensduur | 50000h |
| Lampvoet | Overig |
| Voltage | 220V |