Steinhauer Daphne2 LED Staande Leeslamp | 10W 2200K/3000K 1200lm 922/930
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Steinhauer |
|---|---|
| Fabrikant | Steinhauer |
| Fabrikant Adres | Laan van de Ram 40, 7324BV, Apeldoorn, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 8712746184396 |
| Productcode | 4601BR |
| Serie | Daphne2 |
| Wattage | 10W |
| Voltage | 220V |
| Lichtkleur | 2200K (Extra warm wit) |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Lichtopbrengst | 1200lm |
| Lampvoet | Overig |
| Spanningstype | AC |
| Breedte | 580mm |
| Hoogte/diepte | 250 |
| Dimbaar | Nee |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Materiaal | Metaal/kunststof |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Kleur behuizing | Brons |
| Lichtkleur | 2200K (Extra warm wit) |
| Lampvoet | Overig |
| Voltage | 220V |