Steinhauer E27 LED Lamp | 4.5W 2700K 470lm 927 | Dimbaar
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Beschrijving
E27 LED lamp 2700K dimbaar
E27 LED lamp 2700K dimbaar met filamenttechniek en E27 fitting geeft je armaturen een extra warm witte lichtbron voor sfeervolle én functionele verlichting. Dankzij de kleurtemperatuur van 2700K creëer je direct een huiselijke, warme sfeer in woonkamer, slaapkamer of restaurant.
De filament LED lichtbron met G45 vorm oogt als een klassieke gloeilamp, maar gebruikt moderne LED-techniek. Met een lichtopbrengst van 470 lumen levert de lamp prettig algemeen licht voor kleinere ruimtes of accentverlichting boven tafel, in wandlampen of in een open tafellamp. Doordat de lichtkleur extra warm wit is, komen natuurlijke materialen en donkere tinten mooi tot hun recht.
Deze lichtbron is dimbaar, zodat je eenvoudig schakelt tussen functioneel werklicht en zachte sfeerverlichting, afhankelijk van de gekozen dimmer en armatuur. Zo pas je de hoeveelheid licht nauwkeurig aan op de gewenste ambiance. De standaard E27 fitting maakt de lamp geschikt voor de meest voorkomende 230V armaturen met grote fitting.
Voor een optimale lichtspreiding adviseer ik je de lamp te gebruiken in open of halfopen armaturen, waarbij het filament goed zichtbaar is. Zo profiteer je maximaal van de decoratieve uitstraling en het warme, gelijkmatige licht van de E27 LED lamp 2700K dimbaar.
- Fitting: E27
- Wattage: 4.5W
- Lumen: 470lm
- Kelvin: 2700K
Informatie
| Merken | Steinhauer |
|---|---|
| Fabrikant | Steinhauer |
| Fabrikant Adres | Laan van de Ram 40, 7324BV, Apeldoorn, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 8720604302684 |
| Productcode | I15408S |
| Serie | Lichtbron |
| Wattage | 40W |
| Lichtkleur | 2700K (Extra warm wit) |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Lichtopbrengst | 470lm |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Spanningstype | AC |
| Dimbaar | Ja |
| Levensduur | 15000h |
| Vermogensfactor | 4.5 |
| Kleur | Overig |
| Lichtkleur | 2700K (Extra warm wit) |
| Levensduur | 15000h |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |