Steinhauer Elegant Classy LED Wandlamp | 1x E27 40W | Dimbaar
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Beschrijving
LED wandlamp dimbaar staalkleurig
Wandlamp voor vaste wandmontage met focus op sfeervolle verlichting, de LED wandlamp dimbaar staalkleurig combineert een strak staalkleurig armatuur met een grijs grof linnen kap voor warme, indirecte lichtaccenten op je muur.
Het armatuur heeft een royale breedte van 500mm, waardoor het licht mooi langs de wand spreidt en ideaal is boven een bank, naast het bed of in een gang. Dankzij de E27 (grote fitting 27mm) kies je zelf een geschikte lichtbron tot maximaal 40W, bijvoorbeeld een dimbare LED-lamp voor extra energiezuinig gebruik. Let daarbij op dat je gekozen E27-lichtbron en wanddimmer elektrisch compatibel zijn om flikkeren of zoemgeluiden te voorkomen.
In combinatie met een externe wanddimmer regel je de lichtsterkte nauwkeurig, zodat je eenvoudig schakelt tussen functioneel licht en zachte sfeerverlichting. De staalkleurige basis geeft een moderne, maar tijdloze uitstraling, terwijl de grijze linnen kap voor een diffuus en comfortabel lichtbeeld zorgt, zonder harde schaduwen.
Bij montage is het aan te raden de aansluitdoos recht achter het armatuur te positioneren, zodat bekabeling netjes uit het zicht blijft. Monteer de LED wandlamp dimbaar staalkleurig op ooghoogte voor een optimaal lichtbeeld in zitruimtes, of iets hoger in een hal voor een gelijkmatige verlichting van de looproute.
Belangrijkste technische specificaties
- E27 fitting
- 40W
- 220V
- Breedte 500mm
- Dimbaar
Informatie
| Merken | Steinhauer |
|---|---|
| Fabrikant | Steinhauer |
| Fabrikant Adres | Laan van de Ram 40, 7324BV, Apeldoorn, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 8712746132465 |
| Productcode | 9329ST |
| Serie | Elegant Classy |
| Kleur | Meerkleurig |
| Wattage | 40W |
| Voltage | 220V |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Spanningstype | AC |
| Inbouwlengte | 180 |
| Breedte | 500mm |
| Hoogte/diepte | 1300 |
| Dimbaar | Nee |
| Met lichtbron | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Kleur behuizing | Meerkleurig |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Voltage | 220V |
| Soort armatuur | Wandlamp |