Steinhauer Elegant Classy LED Wandlamp | 1x E27 40W | Dimbaar | Zilver/Zwart
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Beschrijving
LED wandlamp dimbaar zilver/zwart
LED wandlamp dimbaar zilver/zwart is een wandlamp voor vaste wandmontage die sfeervolle basisverlichting en accentverlichting in je interieur combineert. Het armatuur uit de Elegant Classy-serie heeft een zwart metalen frame met een goud velours kap voor een warme lichtuitstraling.
Dankzij de E27 (grote fitting 27mm) is het armatuur geschikt voor één lichtbron van 40W op 220V aansluiting. Zo bepaal je zelf de lichtsterkte en lichtkleur, terwijl de dimbare functie je in staat stelt om het lichtniveau aan te passen aan de gewenste sfeer in woonkamer, slaapkamer of hal. Gebruik bij voorkeur een dimbare E27 LED lichtbron en een geschikte wanddimmer voor een stabiele regeling.
De breedte van 500mm zorgt voor een brede lichtverdeling langs de wand, geschikt boven een bank, naast het bed of als decoratieve verlichting in een gang. De combinatie van zwart met zilver/zwart accenten sluit goed aan bij moderne en hotel-chique interieurs.
Bij montage is het advies om de wandlamp op ooghoogte te plaatsen voor optimaal visueel comfort en een gelijkmatige lichtverdeling. LED wandlamp dimbaar zilver/zwart sluit je direct aan op de 220V netspanning, waardoor extra voedingen of drivers niet nodig zijn.
Belangrijkste technische specificaties
- Fitting: E27
- Wattage: 40W
- Voltage: 220V
- Breedte: 500mm
- Dimbaar: ja
Informatie
| Merken | Steinhauer |
|---|---|
| Fabrikant | Steinhauer |
| Fabrikant Adres | Laan van de Ram 40, 7324BV, Apeldoorn, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 8712746146059 |
| Productcode | 8135ZW |
| Serie | Elegant Classy |
| Kleur | Zilver |
| Wattage | 40W |
| Voltage | 220V |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Spanningstype | AC |
| Inbouwlengte | 180 |
| Breedte | 500mm |
| Hoogte/diepte | 1300 |
| Dimbaar | Nee |
| Met lichtbron | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Kleur behuizing | Zilver |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Voltage | 220V |
| Soort armatuur | Wandlamp |
Weet je zeker dat je dit item uit je winkelwagen wilt verwijderen?
Dit item is onderdeel van een offerte, als je dit item verwijderd worden alle items van de offerte verwijderd