Steinhauer Exclusive Mykty LED Vloerlamp | 40W 2700K 5200lm 927 | Dimbaar
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Steinhauer Exclusive |
|---|---|
| Fabrikant | Steinhauer |
| Fabrikant Adres | Laan van de Ram 40, 7324BV, Apeldoorn, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 8712746178173 |
| Productcode | 4201ZW |
| Serie | Mykty |
| Wattage | 40W |
| Voltage | 220V |
| Lichtkleur | 2700K (Extra warm wit) |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Lichtopbrengst | 5200lm |
| Lampvoet | Overig |
| Spanningstype | AC |
| Hoogte/diepte | 1700 |
| Dimbaar | Nee |
| Levensduur | 50000h |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 2 |
| Materiaal | Metaal/kunststof |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Lichtkleur | 2700K (Extra warm wit) |
| Levensduur | 50000h |
| Lampvoet | Overig |
| Voltage | 220V |
| Soort armatuur | Vloerlamp |