Steinhauer Exclusive Turound LED Vloerlamp | 40W 2200K/4000K 4000lm 922/940
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Steinhauer Exclusive |
|---|---|
| Fabrikant | Steinhauer |
| Fabrikant Adres | Laan van de Ram 40, 7324BV, Apeldoorn, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 8712746134902 |
| Productcode | 2993ZW |
| Serie | Turound |
| Wattage | 40W |
| Voltage | 220V |
| Lichtkleur | 2200K (Extra warm wit) |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Lichtopbrengst | 4000lm |
| Lampvoet | Overig |
| Spanningstype | AC |
| Hoogte/diepte | 1870 |
| Dimbaar | Nee |
| Levensduur | 50000h |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Materiaal | Glas |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Lichtkleur | 2200K (Extra warm wit) |
| Levensduur | 50000h |
| Lampvoet | Overig |
| Voltage | 220V |
| Soort armatuur | Vloerlamp |