Steinhauer Krisip LED Hanglamp | 1x E27 40W | Dimbaar | Wit
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Beschrijving
Hanglamp LED dimbaar E27
Hanglamp LED dimbaar E27 biedt je functionele, regelbare verlichting in een strak vormgegeven pendelarmatuur met E27 fitting. Dankzij de combinatie van LED-lichtbron en externe dimmer stem je eenvoudig het lichtniveau af op sfeer, taakverlichting of avondgebruik.
De Krisip hanglamp is uitgevoerd met een E27 (grote fitting 27 mm), waardoor je vrij bent in de keuze van je LED-lichtbron tot 40W. Zo bepaal je zelf of je kiest voor extra warm licht of juist een helderdere toon, zolang de lamp geschikt is voor 220V aansluiting en dimbaar is. Het strijkijzersnoer geeft een subtiele, technische uitstraling en maakt de pendelhoogte eenvoudig instelbaar tijdens montage.
Voor een nette installatie sluit je de 220V voeding in het plafond aan op de klemmen in de plafondbox en controleer je of je bestaande dimmer compatibel is met LED. Plaats vervolgens een dimbare E27 LED-lichtbron en test het volledige dimbereik. Door het minimalistische ontwerp past deze hanglamp goed boven de eettafel, in de keuken of boven een werkblad, waarbij het lichtbeeld volledig wordt bepaald door de gekozen lichtbron en stralingshoek.
Belangrijkste technische specificaties
- Fitting: E27
- Wattage: 40W
- Voltage: 220V
- Dimbaar: ja
- Montagewijze: hanglamp
Informatie
| Merken | Steinhauer |
|---|---|
| Fabrikant | Steinhauer |
| Fabrikant Adres | Laan van de Ram 40, 7324BV, Apeldoorn, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 8712746132533 |
| Productcode | 2677GR |
| Serie | Krisip |
| Kleur | Wit |
| Wattage | 40W |
| Voltage | 220V |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Spanningstype | AC |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Met lichtbron | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Pendellengte | 1200 |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur behuizing | Wit |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Voltage | 220V |
| Soort armatuur | Hanglamp |