Steinhauer Maze-Natural LED Wandlamp | 1x E27 40W | Dimbaar | Zwart
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Beschrijving
Wandlamp LED dimbaar zwart
Wandlamp LED dimbaar zwart biedt je stijlvolle wandmontage voor sfeerverlichting in woonkamer, hal of slaapkamer, waarbij de Maze-Natural kap van bamboe een warme lichtverdeling geeft en de E27 fitting geschikt is voor een dimbare lichtbron tot 40W op 220V.
Het zwarte armatuur vormt een strak kader rondom de ronde bamboe kap van Ø60 cm. Door de open structuur van het bamboe ontstaat een speels lichtbeeld op de wand, ideaal als decoratieve achtergrondverlichting naast een zithoek, achter de bank of langs een trapopgang. Dankzij de grote E27 fitting kies je eenvoudig zelf de lichtbron die past bij jouw gewenste lichtkleur en lichtsterkte.
De wandlamp is voorbereid op een externe dimmer, zodat je de lichtoutput traploos kunt afstemmen: vol licht bij bezoek of lezen, subtiel gedimd voor een rustige sfeer in de avond. Bij montage is het aan te raden de voedingskabel op de juiste hoogte uit de muur te laten komen, zodat de ronde kap mooi gecentreerd hangt en de bamboe gelijkmatig wordt aangelicht. Zo haal je het maximale effect uit deze wandlamp LED dimbaar zwart als blikvanger in je interieur.
Belangrijkste technische specificaties
- Fitting: E27
- Wattage: 40W
- Voltage: 220V
- Dimbaar: ja
- Diameter kap: 60 cm
Informatie
| Merken | Steinhauer |
|---|---|
| Fabrikant | Steinhauer |
| Fabrikant Adres | Laan van de Ram 40, 7324BV, Apeldoorn, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 8712746182446 |
| Productcode | 4449ZW |
| Serie | Maze-Natural |
| Kleur | Zwart |
| Wattage | 40W |
| Voltage | 220V |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Spanningstype | AC |
| Inbouwlengte | 170 |
| Hoogte/diepte | 1450 |
| Dimbaar | Nee |
| Met lichtbron | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Voltage | 220V |
| Soort armatuur | Wandlamp |
Weet je zeker dat je dit item uit je winkelwagen wilt verwijderen?
Dit item is onderdeel van een offerte, als je dit item verwijderd worden alle items van de offerte verwijderd