Steinhauer Sparkled Light LED Vloerlamp | 1x E27 40W | Dimbaar | Groen/Wit
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Steinhauer |
|---|---|
| Fabrikant | Steinhauer |
| Fabrikant Adres | Laan van de Ram 40, 7324BV, Apeldoorn, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 8712746152340 |
| Productcode | 7171W |
| Serie | Sparkled Light |
| Wattage | 40W |
| Voltage | 220V |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Spanningstype | AC |
| Breedte | 500mm |
| Hoogte/diepte | 2300 |
| Dimbaar | Nee |
| Met lichtbron | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Materiaal | Metaal/kunststof |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Kleur behuizing | Groen |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Voltage | 220V |
| Soort armatuur | Vloerlamp |