Steinhauer Sparkled Light LED Wandlamp | 1x E27 40W | Dimbaar | Smoke glas
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Beschrijving
LED wandlamp dimbaar smoke glas
LED wandlamp dimbaar smoke glas combineert functionele wandmontage met sfeervolle verlichting voor je woon- of slaapkamer. De zwarte boogconstructie van de Sparkled Light-serie brengt het armatuur subtiel naar voren, zodat het smoke glas en de grijze kunststof bol kap mooi tot hun recht komen.
De geïntegreerde E27 fitting (grote fitting 27mm) geeft je flexibiliteit in het kiezen van een passende lichtbron tot 40W. In combinatie met een externe dimmer regel je zo eenvoudig de lichtsterkte, van praktische verlichting tot zacht accentlicht langs de wand. Dankzij de breedte van 380mm heeft de lamp een royale reikwijdte, zonder onnodig veel ruimte in te nemen op de muur.
Door de boogvormige arm van deze dimbare wandlamp met smoke glas ontstaat een aangename spreiding van het licht, ideaal boven een side-table, naast de bank of langs een gangpad. Voor een egale lichtbeleving plaats je meerdere exemplaren op gelijke hart-op-hart afstand langs de wand, afgestemd op de breedte van 380mm.
LED wandlamp dimbaar smoke glas leent zich goed voor toepassingen waar je sfeer wilt combineren met een duidelijke lichtbundel, bijvoorbeeld bij een leeshoek of aan weerszijden van het bed. Sluit de wandlamp aan op je bestaande 220V installatie en kies een dimbare E27 lichtbron om het maximale uit dit armatuur te halen.
Belangrijkste technische specificaties
- Lampvoet: E27 (Grote fitting 27mm)
- Wattage: 40W
- Voltage: 220V
- Breedte: 380mm
- Dimbaar: ja
Informatie
| Merken | Steinhauer |
|---|---|
| Fabrikant | Steinhauer |
| Fabrikant Adres | Laan van de Ram 40, 7324BV, Apeldoorn, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 8712746146660 |
| Productcode | 8196ZW |
| Serie | Sparkled Light |
| Kleur | Groen |
| Wattage | 40W |
| Voltage | 220V |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Spanningstype | AC |
| Inbouwlengte | 200 |
| Breedte | 380mm |
| Hoogte/diepte | 1750 |
| Dimbaar | Nee |
| Met lichtbron | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur behuizing | Groen |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Voltage | 220V |
| Soort armatuur | Wandlamp |