Steinhauer Sparkled Light LED Wandlamp | 1x E27 40W | Dimbaar | Staal
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Beschrijving
LED wandlamp dimbaar staal
LED wandlamp dimbaar staal biedt je een strakke, functionele oplossing wanneer je een subtiel maar krachtig lichtpunt aan de wand wilt creëren. De Sparkled Light 1481ST is een staalkleurige boog wandlamp zonder kap, waardoor de lichtbron volledig vrij blijft en je zelf de stijl en lichtkleur van de E27 lamp bepaalt.
Door de grote E27 fitting (maximaal 40W) combineer je dit armatuur eenvoudig met een dimbare LED lichtbron. In combinatie met een geschikte wanddimmer regel je de lichtsterkte nauwkeurig: van sfeervol accentlicht in de zithoek tot functioneler licht boven een sidetable of naast het bed. Dankzij de compacte breedte van 60mm blijft de wandlamp visueel rustig, ook in smallere gangen of boven een smalle console.
De stevige staalkleurige beugel maakt wandmontage van de LED wandlamp dimbaar staal direct op de 220V aansluiting eenvoudig. Plaats de lamp idealiter op ooghoogte of iets daarboven voor optimaal visueel comfort, zeker wanneer je kiest voor een decoratieve filamentlamp zonder kap. Door het open ontwerp is er veel directe lichtuittreding; kies daarom bewust de juiste kleurtemperatuur van je E27 lichtbron om het licht af te stemmen op de functie van de ruimte.
Belangrijkste technische specificaties
- Fitting: E27
- Wattage: 40W
- Voltage: 220V
- Breedte: 60mm
- Dimbaar: ja
Informatie
| Merken | Steinhauer |
|---|---|
| Fabrikant | Steinhauer |
| Fabrikant Adres | Laan van de Ram 40, 7324BV, Apeldoorn, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 8712746119725 |
| Productcode | 1481ST |
| Serie | Sparkled Light |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Wattage | 40W |
| Voltage | 220V |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Spanningstype | AC |
| Inbouwlengte | 200 |
| Breedte | 60mm |
| Hoogte/diepte | 1600 |
| Dimbaar | Nee |
| Met lichtbron | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur behuizing | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Voltage | 220V |
| Soort armatuur | Wandlamp |