Steinhauer Vidrio LED Hanglamp | 3x E27 40W | Dimbaar | Amberkleurig/Zwart
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Beschrijving
Hanglamp LED dimbaar amberkleurig zwart
Hanglamp LED dimbaar amberkleurig zwart geeft je eet- of zithoek een warme, gelijkmatige lichtspreiding met een elegante pendelmontage boven tafel of kookeiland. De drie glazen bollen in amber geel glas zorgen voor directe sfeerverlichting zonder te fel te worden.
Dankzij de 3x E27 fitting kies je zelf geschikte lichtbronnen tot 40W per lamp, afgestemd op de gewenste lichtopbrengst en kleurtemperatuur. In combinatie met een compatibele wanddimmer stel je het licht nauwkeurig af: gedimd voor een intieme avond, of helderder voor lezen en werken aan de tafel. De royale breedte van 1300mm maakt deze hanglamp ideaal boven langwerpige eettafels of kookeilanden waarbij een gelijkmatige verdeling van het licht belangrijk is.
De metalen draagbalk in zwarte afwerking contrasteert met het amberkleurige glas, waardoor de lamp ook uitgeschakeld visueel rustig oogt. Bij montage is het aan te raden de 220V aansluiting door een installateur te laten uitvoeren en vooraf de exacte positie boven de tafel te bepalen, zodat de pendels mooi centraal komen te hangen. Zo haal je het maximale uit deze Hanglamp LED dimbaar amberkleurig zwart in zowel woonkeuken als woonkamer.
Belangrijkste technische specificaties
- Lampvoet: E27
- Wattage: 40W
- Voltage: 220V
- Breedte: 1300mm
- Dimbaar: ja
Informatie
| Merken | Steinhauer |
|---|---|
| Fabrikant | Steinhauer |
| Fabrikant Adres | Laan van de Ram 40, 7324BV, Apeldoorn, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 8712746173727 |
| Productcode | 3832ZW |
| Serie | Vidrio |
| Kleur | Meerkleurig |
| Wattage | 40W |
| Voltage | 220V |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Spanningstype | AC |
| Breedte | 1300mm |
| Hoogte/diepte | 130 |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Met lichtbron | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 3 |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur behuizing | Meerkleurig |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Voltage | 220V |
| Soort armatuur | Hanglamp |