Philips LED Armatuur Waterdicht 60cm | 13W 4000K 840 | | CoreLine
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Philips |
|---|---|
| Fabrikant | Philips Luminaires |
| Fabrikant Adres | High Tech Campus 48, 5656 AE Eindhoven, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | https://www.signify.com/nl-nl/contact/contact-us |
| EAN | 8721103333056 |
| Productcode | 8721103333056 |
| Serie | CoreLine |
| Kleur | Grijs |
| Wattage | 13W |
| Voltage | 220 - 240V |
| Lichtkleur | 4000K (Helder wit) |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lichtopbrengst | 2000lm |
| Lampvoet | Overig |
| Nominale Stroom | 65mA |
| Spanningstype | AC/DC |
| Lengte | 665mm |
| Breedte | 80mm |
| Hoogte/diepte | 76 |
| Dimbaar | Nee |
| Straalhoek | Vrijstralend/diffuus |
| Montagewijze | Opbouw | Plafondmontage | Wandmontage | Pendelophanging |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Materiaal afdekking | Kunststof gestructureerd |
| Met lichtbron | Ja |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 25 |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Slagvastheid | IK08 |
| Geschikt voor noodverlichting | Ja |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Energielabel | C |
| Montagewijze | Opbouw | Plafondmontage | Wandmontage | Pendelophanging |
| Straalhoek | Vrijstralend/diffuus |
| Lichtkleur | 4000K (Helder wit) |
| Lampvoet | Overig |
| Voltage | 220 - 240V |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |