it's about RoMi LED Tafellamp Boston | 1X E14 Max 40W | Sand/White
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Beschrijving
Tafellamp LED E14 zand wit
Tafellamp LED E14 zand wit combineert compacte tafelmontage met functionele sfeerverlichting voor op je bureau, nachtkastje of dressoir. De armatuur werkt op 220 - 240V en is geschikt voor één verwisselbare lichtbron met E14 fitting tot maximaal 40W.
Bij tafellamp LED E14 zand wit ontstaat door de zandkleurige voet in combinatie met een witte kap een rustig, diffuus lichtbeeld dat niet verblindt. Zo creëer je gemakkelijk zachte accentverlichting in je slaapkamer of woonkamer. Plaats de lamp bij voorkeur op een stabiele, vlakke ondergrond, zodat de lichtverdeling mooi gelijkmatig over de ruimte valt.
De tafellamp is niet dimbaar, waardoor je het beste direct een passende lichtbron kiest met de gewenste kleurtemperatuur en lichtopbrengst. Dankzij de E14 (kleine fitting 14mm) kun je eenvoudig variëren tussen bijvoorbeeld een warmwitte sfeerlamp of een helderdere lichtbron voor functioneel gebruik, zolang je binnen het maximum van 40W blijft.
Met een lengte van 170mm en een breedte van 180mm neemt de lamp weinig plaats in op je nachtkastje of bijzettafel, terwijl de kap voldoende groot is om het licht prettig te spreiden. Gebruik een lichtbron met goede kleurweergave wanneer je de tafellamp inzet nabij leesplek of werkhoek, zodat kleuren natuurlijk en comfortabel ogen.
Belangrijkste technische specificaties
- Fitting: E14 (kleine fitting 14mm)
- Maximaal aansluitvermogen: 40W
- Voedingsspanning: 220 - 240V
- Dimbaarheid: niet dimbaar
- Afmetingen armatuur: lengte 170mm × breedte 180mm
Informatie
| Merken | it's about RoMi |
|---|---|
| Fabrikant | it's about RoMi |
| Fabrikant Adres | Televisieweg 16, 1322 AL, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 8716248098618 |
| Productcode | BOST011WH |
| Serie | Boston |
| Kleur | Overig |
| Wattage | 40W |
| Voltage | 220 - 240V |
| Lampvoet | E14 (Kleine fitting 14mm) |
| Lengte | 170mm |
| Breedte | 180mm |
| Hoogte/diepte | 440 |
| Dimbaar | Ja |
| Met lichtbron | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Kleur Bladen | 1 |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Kleur behuizing | Overig |
| Soort verlichtingsarmatuur | Woonruimteverlichtingsarmatuur |
| Lampvoet | E14 (Kleine fitting 14mm) |
| Voltage | 220 - 240V |
| Soort armatuur | Tafellamp |
| Stijl | Industriële lampen, Vintage |
Weet je zeker dat je dit item uit je winkelwagen wilt verwijderen?
Dit item is onderdeel van een offerte, als je dit item verwijderd worden alle items van de offerte verwijderd