Ledvance LED Armatuur E27 | Decor Hornet Ceiling 1XE27 Black
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Beschrijving
Plafondlamp opbouw E27 zwart woonkamer
Plafondlamp opbouw E27 zwart woonkamer gebruik je als decoratieve basisverlichting met opbouwmontage aan plafond of wand in uiteenlopende binnentoepassingen. Dit Decor Hornet Ceiling armatuur met E27 (grote fitting 27 mm) combineert een textiele kap met een behuizing van metaal en textiel voor een warme, huiselijke lichtbeleving.
Dankzij de 220 - 240V aansluiting sluit je het armatuur direct op de netspanning aan. Omdat je zelf een E27-lichtbron kiest, bepaal je eenvoudig of je voor 2700 Kelvin warm wit of juist een neutralere kleurtemperatuur gaat, en stem je het lichtniveau af op gangen, entrees, trappenhuizen, woonkamers, kelders of slaapkamers. Het armatuur zelf is niet dimbaar, dus kies alleen een niet-dimbare lichtbron om knipperen of storingen te voorkomen.
De lengte van 300 mm zorgt voor een rustig, proportioneel aanzicht aan zowel lage als standaardplafonds. Door de opbouwmontage is inbouwhoogte of zaagmaat geen issue; ideaal bij bestaande plafonds of massieve wanden. De montage is eenvoudig, maar alle elektrische aansluitingen moeten door een installateur worden uitgevoerd volgens beschermingsklasse I: zorg voor een correcte beschermende aardleiding en controleer vooraf of wand of plafond voldoende draagkracht en materiaalgeschiktheid heeft. Zo gebruik je de Plafondlamp opbouw E27 zwart woonkamer veilig en duurzaam.
Belangrijkste technische specificaties
- Fitting: E27 (grote fitting 27 mm)
- Spanningsbereik: 220 - 240V
- Montagewijze: opbouw voor plafond- en wandmontage
- Lengte armatuur: 300 mm
- Behuizingsmateriaal: metaal en textiel
Informatie
| Merken | LEDvance |
|---|---|
| Fabrikant | LEDvance |
| Fabrikant Adres | Cypresbaan 7, 2908 LT Capelle aan den Ijssel, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 4099854654053 |
| Productcode | 4099854654053 |
| Serie | Decor Hornet |
| Kleur | Zwart |
| Voltage | 220 - 240V |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Spanningstype | AC |
| Lengte | 300mm |
| Hoogte/diepte | 230 |
| Dimbaar | Nee |
| Montagewijze | Opbouw | Plafondmontage | Wandmontage |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Met lichtbron | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Slagvastheid | IK03 |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Montagewijze | Opbouw | Plafondmontage | Wandmontage |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Voltage | 220 - 240V |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |