Ledvance LED Armatuur E27 | Vintage 1906 Pendulum Black
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Beschrijving
Pendelarmatuur E27 vintage zwart
Pendelarmatuur E27 vintage zwart geeft je maximale vrijheid om karaktervolle binnenverlichting te creëren met losse E27-lichtbronnen. Dankzij de hangende montage stijl je eenvoudig een centraal lichtpunt boven je eettafel, bar of in een hotellobby met een duidelijke focus op sfeer.
De armatuur is uitgevoerd in massief aluminium met een semimatte, zwarte afwerking voor een uitgesproken industriële look. In combinatie met decoratieve E27-filamentlampen ontstaat een uitgesproken vintage 1906-uitstraling. De geïntegreerde E27-lampvoet maakt het eenvoudig om verschillende lampvormen en kleurtemperaturen toe te passen, zolang deze geschikt zijn voor 220 - 240V.
De 2 m lange textielkabel geeft je veel speling in de ophanghoogte. Zo kun je de armatuur precies op de juiste hoogte boven tafels of balies positioneren. Voor een nette plafondmontage worden alle benodigde accessoires meegeleverd, zodat je installateur de 230V-aansluiting en trekontlasting veilig kan realiseren volgens beschermingsklasse I met correcte aarding.
Pendelarmatuur E27 vintage zwart is niet dimbaar als armatuur zelf, maar vormt een flexibele basis voor uiteenlopende lichtconcepten in woonruimten, restaurants, boetieks en hotels. Door met meerdere pendels te werken kun je eenvoudig een lijnopstelling of speels cluster creëren dat aansluit bij je interieurontwerp.
Belangrijkste technische specificaties
- E27-lampvoet (grote fitting 27 mm)
- Nominale spanning 220 - 240V
- Totale lengte armatuur 84 mm
- Textielpendel met kabellengte 2 m
- Beschermingsklasse I voor binnengebruik
Informatie
| Merken | Osram |
|---|---|
| Fabrikant | LEDvance |
| Fabrikant Adres | Cypresbaan 7, 2908 LT Capelle aan den Ijssel, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 4099854419393 |
| Productcode | 4099854419393 |
| Serie | Vintage 1906 Pendulum |
| Kleur | Zwart |
| Voltage | 220 - 240V |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Spanningstype | AC |
| Lengte | 84mm |
| Hoogte/diepte | 84 |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Met lichtbron | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Soort bedrading | Eindig |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Pendellengte | 2000 |
| Ophanging meegeleverd | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Voltage | 220 - 240V |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |