Ledvance LED Armatuur E27 | Vintage 1906 PenduLum Round White
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Beschrijving
Pendelarmatuur E27 wit binnen
Pendelarmatuur E27 wit binnen is ontworpen als minimalistische pendeloplossing die je als pendelarmatuur aan het plafond monteert voor sfeervolle binnenverlichting, geschikt voor decoratieve LED- of filamentlampen met E27 fitting. Met het ronde Vintage 1906 ontwerp gebruik je dit armatuur in woonkamers, eetkamers en slaapkamers maar ook in hotels, bars en boetieks.
De armatuur wordt als pendel aan het plafond gemonteerd en is voorzien van een 1,5 m lange textielkabel. Zo positioneer je de lichtbron exact boven een eettafel, balie of zithoek. Dankzij de E27 (grote fitting 27 mm) kun je eenvoudig verschillende decoratieve lichtbronnen combineren en zo je eigen lichtscenario’s creëren, terwijl de armatuur zelf een rustige witte basis vormt.
De aansluiting op het lichtnet verloopt via 220 - 240V en het product behoort tot beschermingsklasse I. Dat betekent dat alle metalen delen betrouwbaar op de beschermingsleiding moeten worden aangesloten. Laat de elektrische aansluiting daarom altijd uitvoeren door een installateur en controleer of het plafondmateriaal geschikt is voor het gewicht en de montagewijze van de armatuur. Pendelarmatuur E27 wit binnen is niet dimbaar, waardoor je voor dimbare lichtoplossingen een geschikte dimbare lichtbron en installatieconfiguratie moet selecteren.
Belangrijkste technische specificaties
- E27 lampvoet (grote fitting 27 mm)
- Nominale spanning 220 - 240V
- Lengte textielkabel 1500 mm
- Niet dimbare pendelarmatuur
- Beschermingsklasse I voor geaarde aansluiting
Informatie
| Merken | Osram |
|---|---|
| Fabrikant | LEDvance |
| Fabrikant Adres | Cypresbaan 7, 2908 LT Capelle aan den Ijssel, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 4099854419577 |
| Productcode | 4099854419577 |
| Serie | Vintage 1906 PenduLum Round |
| Kleur | Wit |
| Voltage | 220 - 240V |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Spanningstype | AC |
| Lengte | 1500mm |
| Hoogte/diepte | 1640 |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Met lichtbron | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Soort bedrading | Eindig |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Pendellengte | 1640 |
| Ophanging meegeleverd | Ja |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Kleur behuizing | Wit |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Voltage | 220 - 240V |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |