Nordlux Arlington LED TL Armatuur | 1x T8 10W 4000K 1000lm 840 | Wit
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Nordlux |
|---|---|
| Fabrikant | Nordlux |
| Fabrikant Adres | Østre Havnegade 34, 9000 Aalborg, Denemarken |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 5701581418288 |
| Productcode | 47826101 |
| Serie | Arlington |
| Kleur | Wit |
| Wattage | 10W |
| Voltage | 230V |
| Lichtkleur | 4000K (Helder wit) |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lampvoet | G13 (T8/TL8) |
| Spanningstype | AC |
| Lengte | 610mm |
| Breedte | 32mm |
| Hoogte/diepte | 42 |
| Dimbaar | Nee |
| Levensduur | 35000h |
| Met lichtbron | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur behuizing | Wit |
| Lichtkleur | 4000K (Helder wit) |
| Levensduur | 35000h |
| Lampvoet | G13 (T8/TL8) |
| Voltage | 230V |