Nordlux Bring To-Go LED Tuinlamp | 1W 2700K 70lm 827 | ip44 | Groen
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Nordlux |
|---|---|
| Fabrikant | Nordlux |
| Fabrikant Adres | Østre Havnegade 34, 9000 Aalborg, Denemarken |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 5704924014734 |
| Productcode | 2218013023 |
| Serie | Bring To-Go |
| Kleur | Wit |
| Wattage | 1W |
| Voltage | 3.7V |
| Lichtkleur | 2700K (Extra warm wit) |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lengte | 120mm |
| Hoogte/diepte | 260 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 (Plensdicht) |
| Levensduur | 30000h |
| Met lichtbron | Ja |
| Kleur behuizing | Wit |
| Lichtkleur | 2700K (Extra warm wit) |
| Levensduur | 30000h |
| Voltage | 3.7V |