Nordlux Fold LED Wandlamp | 7.5W 3000K 225lm 830 | ip44 | Zilver
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Nordlux |
|---|---|
| Fabrikant | Nordlux |
| Fabrikant Adres | Østre Havnegade 34, 9000 Aalborg, Denemarken |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 5704924000553 |
| Productcode | 2019041031 |
| Serie | Fold |
| Kleur | Zilver |
| Wattage | 7.5W |
| Voltage | 220V |
| Lichtkleur | 3000K (Warm wit) |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lichtopbrengst | 225lm |
| Spanningstype | AC |
| Breedte | 106mm |
| Inbouwbreedte | 6 |
| Hoogte/diepte | 149 |
| Inbouwhoogte/diepte | 14.9 |
| Dimbaar | Nee |
| Levensduur | 25000h |
| Met lichtbron | Ja |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Kleur behuizing | Zilver |
| Lichtkleur | 3000K (Warm wit) |
| Levensduur | 25000h |
| Voltage | 220V |
| Soort armatuur | Wandlamp |