Nordlux Led Strip Strip | 15W 2700K/6000K 827/860 | ip44 | Wit
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Nordlux |
|---|---|
| Fabrikant | Nordlux |
| Fabrikant Adres | Østre Havnegade 34, 9000 Aalborg, Denemarken |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 5704924012785 |
| Productcode | 2210369901 |
| Serie | Led Strip |
| Wattage | 15W |
| Lichtkleur | 2700K (Extra warm wit) |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Breedte | 8mm |
| Hoogte/diepte | 1.5 |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 (Plensdicht) |
| Levensduur | 35000h |
| Lichtkleur | 2700K (Extra warm wit) |
| Levensduur | 35000h |
| Model | Strip |