Philips LED Downlighter Ø200 - 204mm | 15W 4000K 840 | GreenSpace Downlight
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Philips |
|---|---|
| Fabrikant | Philips Luminaires |
| Fabrikant Adres | High Tech Campus 48, 5656 AE Eindhoven, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | https://www.signify.com/nl-nl/contact/contact-us |
| EAN | 8720169839014 |
| Productcode | 8720169839014 |
| Serie | GreenSpace |
| Kleur | Grijs |
| Wattage | 15W |
| Voltage | 231 - 240V |
| Lichtkleur | 4000K (Helder wit) |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lichtopbrengst | 2100lm |
| Lampvoet | Geen |
| Nominale Stroom | 63 - 68mA |
| Spanningstype | AC |
| Inbouwdiameter | 200 |
| Hoogte/diepte | 89 |
| Dimbaar | Nee |
| Straalhoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Levensduur | 100000h |
| Montagewijze | Inbouw | Plafondmontage |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Materiaal afdekking | Zonder kap |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 22 |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Verstelbaarheid | Niet verstelbaar |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Slagvastheid | IK02 |
| Reflector | Hoogglans |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Kleur reflector | Overig |
| Energielabel | B |
| Montagewijze | Inbouw | Plafondmontage |
| Straalhoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Lichtkleur | 4000K (Helder wit) |
| Levensduur | 100000h |
| Lampvoet | Geen |
| Voltage | 231 - 240V |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Soort armatuur | Downlighter |