Philips Onderdeel | WT210Z G2 SW2 | CoreLine Waterdicht armatuur
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Philips |
|---|---|
| Fabrikant | Philips Luminaires |
| Fabrikant Adres | High Tech Campus 48, 5656 AE Eindhoven, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | https://www.signify.com/nl-nl/contact/contact-us |
| EAN | 8721103329653 |
| Productcode | 8721103329653 |
| Serie | CoreLine |
| Lengte | 110mm |
| Breedte | 60mm |
| Hoogte | 17mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Kettingophanging |
| Materiaal | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Ja |