Plejd Smart LED Driver | Max 75W | 12V/24V | Dimbaar
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Plejd |
|---|---|
| Fabrikant | Plejd |
| Fabrikant Adres | Kanaalpark 140, 2321JV, Leiden, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 7330018311953 |
| Productcode | LED-75-V2 |
| Serie | LED |
| Wattage | 1 - 75W |
| Voltage | 12 - 24V |
| Nominale Stroom | 0 - 3125mA |
| Lengte | 162mm |
| Breedte | 62mm |
| Hoogte | 34mm |
| Dimbaar | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Behuizing | Kunststof behuizing |
| Geschikt voor constante spanning | Ja |
| Compatible Met | Amazon Alexa | Apple HomeKit | Google Assistant | Bluetooth |
| Voltage | 12 - 24V |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Model | Dynamisch |