Plejd Smart Wandlamp | 13W 2200K/4000K 1100Lm | IP44 Dimbaar | met App | Grijs
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Plejd |
|---|---|
| Fabrikant | Plejd |
| Fabrikant Adres | Kanaalpark 140, 2321JV, Leiden, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 7330018313155 |
| Productcode | OUT-02-G |
| Serie | OUT |
| Kleur | Grijs |
| Wattage | 13W |
| Voltage | 220 - 240V |
| Lichtkleur | 2200 - 4000K (Extra warm wit) |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Lichtopbrengst | 1 - 1000lm |
| Lichtopbrengst per Watt | 80lm/W |
| Nominale Stroom | 1 - 56mA |
| Spanningstype | AC |
| Lengte | 143mm |
| Breedte | 232mm |
| Hoogte/diepte | 143 |
| Dimbaar | Ja |
| Straalhoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 (Plensdicht) |
| Levensduur | 100000h |
| Montagewijze | Opbouw | Wandmontage |
| Lichtkleur regelbaar | Traploos |
| Materiaal afdekking | Kunststof opaal |
| Noodstroomvoorziening | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Vermogensfactor | 0.87 |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Voorschakelapparaat | Elektronische trafo |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Slagvastheid | IK08 |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Energielabel | F |
| Montagewijze | Opbouw | Wandmontage |
| Compatible Met | Amazon Alexa | Apple HomeKit | Google Assistant | Bluetooth |
| Straalhoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Lichtkleur | 2200 - 4000K (Extra warm wit) |
| Levensduur | 100000h |
| Voltage | 220 - 240V |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |