Philips LED Paneel 60X60cm | 38W 4000K 940 | DALI Dimbaar | CoreLine
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Informatie
| Merken | Philips |
|---|---|
| Fabrikant | Philips Luminaires |
| Fabrikant Adres | High Tech Campus 48, 5656 AE Eindhoven, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | https://www.signify.com/nl-nl/contact/contact-us |
| EAN | 8720169749955 |
| Productcode | 8720169749955 |
| Serie | CoreLine |
| Kleur | Wit |
| Wattage | 38W |
| Voltage | 220 - 240V |
| Lichtkleur | 4000K (Helder wit) |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Lichtopbrengst | 3100 - 4300lm |
| Lampvoet | Overig |
| Nominale Stroom | 200mA |
| Spanningstype | AC |
| Lengte | 595mm |
| Inbouwlengte | 595 |
| Breedte | 595mm |
| Inbouwbreedte | 595 |
| Hoogte/diepte | 63 |
| Inbouwhoogte/diepte | 120 |
| Dimbaar | Ja |
| Straalhoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Levensduur | 100000h |
| Montagewijze | Inbouw/Opbouw | Plafondmontage | Pendelophanging |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Materiaal afdekking | Kunststof opaal |
| Met lichtbron | Ja |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Soort bedrading | Eindig |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 19 |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Lichtstroom regelbaar | Standen |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Slagvastheid | IK02 |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Kleur behuizing | Wit |
| Energielabel | C |
| Montagewijze | Inbouw/Opbouw | Plafondmontage | Pendelophanging |
| Straalhoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Lichtkleur | 4000K (Helder wit) |
| Levensduur | 100000h |
| Lampvoet | Overig |
| Voltage | 220 - 240V |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Soort armatuur | Paneel |