SLV Staande Lamp | 1X E27 Max 25W | Dimbaar | FENDA
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Beschrijving
Vloerlamp E27 dimbaar wit binnen
Vloerlamp E27 dimbaar wit binnen biedt je een stabiele staande montage op de vloer met als primaire functie sfeervolle binnenverlichting boven zithoek, eettafel of loungehoek. De gebogen boogarm in chroomkleur reikt ruim over je interieur zonder extra meubeldoorvoer of plafondpunt.
De massieve vloerplaat zorgt voor een solide basis, terwijl de boogarm 180° draaibaar is. Zo positioneer je het licht precies waar je het nodig hebt, bijvoorbeeld boven een bank of leesstoel. Dankzij de E27 lampvoet kies je zelf een passende lichtbron, van warme 2700 Kelvin sfeer tot functioneler werklicht, zolang je binnen het maximum van 25W blijft.
De FENDA BOW BASIS is via de vlakke eurostekker direct aan te sluiten op 220 - 240V netspanning. In de voedingskabel zit een geïntegreerde voetschakelaar, zodat je de vloerlamp eenvoudig met je voet bedient, ook als ze achter een bank of in een hoek staat. In combinatie met een dimbare lichtbron en netspanningsmodulatie regel je de lichtintensiteit nauwkeurig.
Vloerlamp E27 dimbaar wit binnen heeft met 1570mm lengte en 370mm breedte een royale reikwijdte, ideaal voor woonkamers en zithoeken waar je gericht maar toch comfortabel indirect licht wilt creëren.
Belangrijkste technische specificaties
- Fitting: E27 (grote fitting 27mm)
- Maximaal lampvermogen: 25W
- Voedingsspanning: 220 - 240V
- Afmetingen: lengte 1570mm, breedte 370mm
- Dimbaar via netspanningsmodulatie, met voetschakelaar in de kabel
Informatie
| Merken | Slv |
|---|---|
| Fabrikant | Slv |
| Fabrikant Adres | Innovatoren Sint Jansweg 15, 5928 RC Venlo, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 4024163232180 |
| Productcode | 1003028 |
| Serie | FENDA |
| Wattage | 25W |
| Voltage | 220 - 240V |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Spanningstype | AC |
| Lengte | 1570mm |
| Breedte | 370mm |
| Hoogte/diepte | 2280 |
| Dimbaar | Ja |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Met lichtbron | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Beschikbare Dimtechnieken | Netspanningsmodulatie |
| Kleur behuizing | Wit |
| Richtbaar | Ja |
| Lichtverdeler | Overig |
| Met schakelaar | Ja |
| Lichtuittrede | Direct |
| Aantal verlichtingskoppen | 1 |
| Lampkoppen beweegbaar | Ja |
| Energielabel | Niet noodzakelijk |
| Lampvoet | E27 (Grote fitting 27mm) |
| Voltage | 220 - 240V |
| Beschikbare Dimtechnieken | Netspanningsmodulatie |
| Inclusief lamp | Nee |
| Soort armatuur | Vloerlamp |
Weet je zeker dat je dit item uit je winkelwagen wilt verwijderen?
Dit item is onderdeel van een offerte, als je dit item verwijderd worden alle items van de offerte verwijderd