Sylvania LED Driver | opticlip driver trid high output dali + dc snoer
Waarom VerlichtingNL?
-
Voor installateurs & B2B
Kortingen tot 20% en bestellen op rekening. Vraag direct een account aan.
-
Projectverlichting
Maatwerkprojecten met advies, berekeningen en installatie. Start jouw project.
-
Grote bestellingen
Offerte op maat bij grote aantallen.
-
Grootste assortiment
Het grootste online aanbod in verlichting en aanverwante producten.
-
Merk-onafhankelijk
Altijd onafhankelijk advies en de beste oplossing voor de beste prijs.
Beschrijving
LED-driver 45W high output DALI 700mA
LED-driver 45W high output DALI 700mA is een stroomgestuurde LED-driver voor externe voeding van je OptiClip lichtengine kits, geleverd als complete set met DC-snoer voor een snelle, foutarme aansluiting in professionele verlichtingsinstallaties.
De Tridonic LCA 45W 500–1400mA one4all SR PRE driver is in deze variant fabrieksmatig ingesteld op 700mA. Daardoor krijg je een stabiele, constante stroombron die de prestaties en levensduur van je OptiClip-module betrouwbaar ondersteunt, zonder dat je nog instellingen hoeft te wijzigen op de bouwplaats.
Dankzij de geïntegreerde high output DALI-technologie integreer je deze driver naadloos in DALI-gestuurde lichtsystemen, terwijl hij toch als niet-dimbare voeding wordt toegepast volgens de productspecificatie. De set is ideaal wanneer je in projecten seriematig werkt met dezelfde stroominstelling en een uniform lichtniveau wilt borgen.
Met een maximaal uitgangsvermogen van 45W is dit een geschikte optie voor LED-modules binnen de OptiClip Accessories-reeks. De combinatie van vaste uitgangsstroom, kant-en-klaar DC-snoer en compatibiliteit met DALI-infrastructuren maakt deze LED-driver 45W high output DALI 700mA geschikt voor renovaties en nieuwbouwprojecten waar je betrouwbaarheid en installatiesnelheid prioriteit geeft.
Belangrijkste technische specificaties
- Maximaal uitgangsvermogen: 45 W
- Uitgangsstroombereik: 500–1400 mA
- Ingesteld op vaste uitgangsstroom: 700 mA
- DALI high output driver (one4all SR PRE)
- Geleverd inclusief DC-snoer voor OptiClip lichtengine-aansluiting
Informatie
| Merken | Sylvania |
|---|---|
| Fabrikant | Feilo Sylvania |
| Fabrikant Adres | Postbus 252, 4330 AG Middelburg, Nederland |
| Fabrikant Contactgegevens | [email protected] |
| EAN | 5410288440422 |
| Productcode | 0044042 |
| Serie | OptiClip Accessories |
| Lengte | 0mm |
| Breedte | 0mm |
| Diameter | 0mm |
| Hoogte | 0mm |
| Dimbaar | Nee |